Co čekat na bohoslužbě

Scházíme se každou neděli v bývalém kině v krásné brněnské čtvrti Jundrov. V sále nás bývá 80-100 lidí, Boží slovo nám předávají různí kázající i různé hudební skupiny chval.

V zadní části sálu je prostor s kobercem a hračkami pro rodiče s nejmenšími dětmi. Děti od čtyř let už mají vlastní duchovní program. Věnují se jim zkušení vedoucí, kteří si s dětmi povídají o Ježíši, biblické příběhy ožívají skrze scénky, obrázky z knížek nebo dětské křesťanské písničky.

Jednou za měsíc probíhá tzv. Večeře Páně, kdy přijímáme víno a chléb na znamení spojení s naším vzkříšeným Zachráncem.

Po shromáždění mohou lidé využít příjemné prostředí předsálí, dát si naše legendární Latté Macchiato z kvalitní kávy a užít si povídání s přáteli. Zde je dětem k dispozici skluzavka a další hračky. Úplně jako v nebeské kavárně!

Nejčastější otázky (FAQ)

Tohle nebude vidět.

Naše klasické i speciální bohoslužby nebo program pro děti a mládež probíhají na Veslařské 56. (mapa).

Autobusem: Z centra Brna se k nám dostanete autobusem č. 44. (od Semilassa) nebo z druhé strany (od Antrophosu) autobusem č. 84 na zastávku Optátova. Ze zastávky vyhlížejte velkou sochu keramické kočky. Pak už stačí jít jen 100 m směrem k Úřadu městské části Brno. Sdílíme s úřadem stejný vchod.

Autem: parkování je možné přímo před úřadem na ul. Veslařská, zezadu v ulici Gellnerova a nově i na ulici Kopretinová:

 

mapa: 

Věříme tomu, že je důležitější, co nosíme uvnitř než navenek. Nepotrpíme si u nás na formální oblečení. Přijít můžete v tom, v čem se cítíte dobře. Snažíme se vyhnout oblečení, které by příliš přitahovalo pozornost a odvádělo ostatní od soustředění se na Boha.

Jsme otevřené společenství. Rádi mezi sebou vítáme hledající lidi, každého, kdo věří v „něco“ nad námi, i když přesně neví, co to je, ateisty… Pokud budete mít zájem seznámit se křesťanstvím a poslechnout si, kdo je Ježíš, rádi se s vámi podělíme o naši zkušenost. Chcete-li sedět tiše vzadu a jen pozorovat dění, je to také úplně v pořádku.